SiNeMa OnLiNe İYİ SeYiRLer DiLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiNeMa OnLiNe İYİ SeYiRLer DiLeR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Seni istiyorum / Across the Universe (2007) Online izle

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek

Seni istiyorum / Across the Universe (2007) Online izle Empty
MesajKonu: Seni istiyorum / Across the Universe (2007) Online izle   Seni istiyorum / Across the Universe (2007) Online izle I_icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 7:52 pm

MDB PUANI============>7.6/10
TUR================>Dram / Müzikal / Romantik
YONETMEN ===========>Julie Taymor
SENARYO ============>Dick Clement, Ian La Frenais
MUZİK ==============>Elliot Goldenthal, John Lennon, Paul McCartney
GOSTERİM TARİHİ=======>2 Kasım 2007
YAPIM ==============>2007, ABD
SURE ===============>131 Dk ..
Oyuncular============>Joe Anderson, Salma Hayek, Evan Rachel Wood, Jim Sturgess, Dana Fuchs, Martin Luther, T.V. Carpio, Spencer Liff

Filmin Web Sitesi

KONU==>

Beatles’ın 33 şarkısından bir aşk hikâyesi. Liverpool’dan yola çıkıp kayıp babasını aramak üzere New York’a giden Jude, yolunun Lucy ile kesişmesi üzerine, kendini savaş karşıtı protestoların ve rock’n roll temelli bir hayatın ortasında bulur. Jude ve Lucy, 1960’larda, rehberleri “Dr. Robert” (Bono) ve “Mr. Kite” (Eddie Izzard) eşliğinde, ilham perilerinin kol gezdiği Greenwich Village’dan, sokaklarında isyan bayrakları dalgalanan Detroit’e uzanan dönemin savaş karşıtı ruhunun parçası olurlar. Jude’un kardeşi Max’in Vietnam’a gitmesi çifti üzerinde dolaştıkları pembe buluttan indirip başka gerçekleri keşfetmeye zorlar. Across the Universe, yönetmeninin sözleriyle, sadece nostaljik ve romantik bir aşk hikâyesi değil, günümüzde de karşılığı olan ve dünya düzenini sorgulayan bir hikâye ..

https://sinema.0wn0.com

Seni istiyorum / Across the Universe (2007) Online izle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komşu Kızı Full Online izle
» Dönüş Yok / Irréversible (2002) Online izle & TR. Dublaj
» Ölesiye Aşk / Camping sauvage (2005) Online izle
» Hitman 2007