SiNeMa OnLiNe İYİ SeYiRLer DiLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiNeMa OnLiNe İYİ SeYiRLer DiLeR

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kartal Göz - Eagle Eye Tr Altyazılı (ARKADAŞLAR BEN İZLEDİM VE ÇOK SÜRÜKLEYİCİ )

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek

Kartal Göz - Eagle Eye Tr Altyazılı (ARKADAŞLAR BEN İZLEDİM VE ÇOK SÜRÜKLEYİCİ ) Empty
MesajKonu: Kartal Göz - Eagle Eye Tr Altyazılı (ARKADAŞLAR BEN İZLEDİM VE ÇOK SÜRÜKLEYİCİ )   Kartal Göz - Eagle Eye Tr Altyazılı (ARKADAŞLAR BEN İZLEDİM VE ÇOK SÜRÜKLEYİCİ ) I_icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 12:22 pm

Kartal Göz - Eagle Eye Tr Altyazılı (ARKADAŞLAR BEN İZLEDİM VE ÇOK SÜRÜKLEYİCİ ) Eepostervr6

Kartal Göz - Eagle Eye,Kartal Göz - Eagle Eye izle,Kartal Göz - Eagle Eye indir,Kartal Göz - Eagle Eye direk izle,Kartal Göz - Eagle Eye online izle,Kartal Göz - Eagle Eye 2008 filmleri,Kartal Göz - Eagle Eye indirmeden izle,film izle…

Filminin Konusu : Michelle Monaghan filmde, teröristler tarafından kapana kıstırılıp, suikast düzenlemeye hazırlanan bir terör hücresine katılmaya zorlanınca Shia LaBeouf’un oynadığı karakter ile isteksizce ittifak yapmak zorunda kalan bir bekâr anneyi canlandırıyor.
Yapım : 2008, ABD
Tür : Aksiyon / Dram / Gerilim / Macera
Yönetmen : D.J. Caruso Senaryo : Roberto Orci, Steven Spielberg, Eli Attie, John Glenn, Hillary Seitz, Alex Kurtzman, Oyuncular : Shia LaBeouf, Billy Bob Thornton, Anthony Mackie, Rosario Dawson, Ethan Embry, Michael Chiklis, Michelle Monaghan, Eric Christian Olsen, Lynn Cohen, Madylin Sweeten, Anthony Azizi
Yapımcı : Alex Kurtzman, Roberto Orci, Steven Spielberg, Edward Mcdonnell, Pat Crowley Görüntü Yönetmeni : Dariusz Wolski
Müzik : Brian Tyler Dağıtım : UIP Filmcilik Süre : 1 saat, 55 dk.
Gösterim Tarihi : 3 Ekim 2008

https://sinema.0wn0.com

Kartal Göz - Eagle Eye Tr Altyazılı (ARKADAŞLAR BEN İZLEDİM VE ÇOK SÜRÜKLEYİCİ )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seksi Futbolcu Tr Altyazılı
» Gezgin Pantolon Kardeşliği 2 Tr Altyazılı
» Şeytanın Laneti / Credo Tr Altyazılı
» James Bond 007 Quantum of Solace Tr Altyazılı
» Aşk Kanaması / Love Lies Bleeding Tr Altyazılı